LEDVANCE LED žárovka filament CLS A60 7.5W/75W E27 4000K 1055lm Dim 15Y
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854049385 |
| Délka | 79.00 |
| Průměr | 45.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854049385 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854049385 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854049392 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSECLSA7.5/940D
KOD VÝR.:4058075759107
EAN.:4058075759107
KOD KRAT.:MOLV2O/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LV2O/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902869503638
KOD KRAT.:PHLEDCA7.3/CWF/BL
KOD VÝR.:872016918809900
EAN.:8720169188099
KOD KRAT.:MOLVLED1800V60
KOD VÝR.:LVLED1800V60
EAN.:8595073775075
KOD KRAT.:OMADR53000
KOD VÝR.:ADR53000
EAN.:8591728530006
KOD KRAT.:OSELSA40/5.5/CDF
KOD VÝR.:4058075304192
EAN.:4058075304192
KOD KRAT.:PHELEDTM18.2/830HO
KOD VÝR.:871869959241700
EAN.:8718699592417
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena