OSMONT stínítko ke svítidlu NELA-2/D2 264 prům.350mm
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075832978 |
| Délka | 166.00 |
| Šířka | 166.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Downlighty |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| Reflektor | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Třída svítidla | II |
| Typ svítidla | downlight |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 166.00 |
| Výška/hloubka | 68.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 9 W |
| Světelný tok | 800 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| EAN | 4058075832978 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSIDCFILDLRI9GY | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075832985 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena