PHILIPS výb.halogen. MASTER CDM-T 70W/942 230V G12
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075379176 |
| Délka | 179.00 |
| Šířka | 63.00 |
| Výška | 38.00 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 237.00000000 mm |
| Krytí | IP66 |
| Možnost stmívat | true |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 23.7 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 89.00000000 mm |
| Třída svítidla | II |
| Výška balení | 47.00000000 mm |
| EAN | 4058075379183 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075379176 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSDIMPFM40/24/P | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:AMWDE000670
KOD VÝR.:WDE000670
EAN.:3303432400217
KOD KRAT.:MOUQRAMC600
KOD VÝR.:UQRAMC600
EAN.:8596099001421
KOD KRAT.:PHVCDMRM20/830/40S
KOD VÝR.:871829120303200
EAN.:8718291203032
KOD KRAT.:OSIFLCO20/865BK
KOD VÝR.:4058075574816
EAN.:4058075574816
KOD KRAT.:OSIFLCO20/840
KOD VÝR.:4058075575288
EAN.:4058075575288
KOD KRAT.:MO4306027
KOD VÝR.:4306027
KOD KRAT.:PHQDN470B20S/830BK
KOD VÝR.:871869651590400
EAN.:8718699515904
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830BK
KOD VÝR.:4058075574854
EAN.:4058075574854
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena