LEDVANCE reflektor (floodlight) FL COMP VAL 50W 5000lm/840/100° IP65 50Y ;černá
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840BK
KOD VÝR.:4058075574892
EAN.:4058075574892
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075843691 |
| Délka | 125mm |
| Šířka | 60mm |
| Výška | 30mm |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Podskupina zboží | pro LED |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Třída svítidla | II |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 32 W |
| EAN | 4058075843837 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075843691 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4058075843691 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIFLCO50/840BK
KOD VÝR.:4058075574892
EAN.:4058075574892
KOD KRAT.:MOLVPASEK
KOD VÝR.:51200303
EAN.:8596099026486
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena