| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075855946 |
| Délka | 1505mm |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 62mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | plast |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Příkon | 41 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 7020 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 5700 K |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 62.00 |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| KOD | OS4058075855946 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075855953 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075855946 | ks | 1 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena