LEDVANCE DR L DA DS P 90/400-750/220 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854598111
KOD VÝR.:4099854598111
EAN.:4099854598111
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854626302 |
| Délka | 1000mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 510mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bílý hliník |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3240 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 10 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 55.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854626319 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854626302 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854626302 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854598111
KOD VÝR.:4099854598111
EAN.:4099854598111
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena