MODUS LED panel HVL 40W 5000lm/4000 IP20 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854626166 |
| Délka | 1000mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 510mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Bílý hliník |
| Krytí | IP66 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3240 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 10 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 55.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 36 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854626166 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854626166 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854626173 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOHVL5000MKO4/ND
KOD VÝR.:HVL5000MKO4/ND
EAN.:8596099096335
KOD KRAT.:OSOTIDALI100/24
KOD VÝR.:4062172119191
EAN.:4062172119191
KOD KRAT.:MOIBP6000C5KO600DALI
KOD VÝR.:IBP6000C5KO600DALI
EAN.:8596099048853
KOD KRAT.:OSISMMULTIS3WF
KOD VÝR.:4058075594784
EAN.:4058075594784
KOD KRAT.:AMWDE000640
KOD VÝR.:WDE000640
EAN.:3303432400460
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena