Schneider ASFORA krycí rámeček šestínásobný CREAM
KOD KRAT.:AMEPH5800623
KOD VÝR.:EPH5800623
EAN.:3606480527272
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625824 |
| Délka | 120mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 132mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 960 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 167.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Úhel vyzařování | 24 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854625824 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625831 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854625824 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH5800623
KOD VÝR.:EPH5800623
EAN.:3606480527272
KOD KRAT.:MOESO5000RLKO4ND
KOD VÝR.:ESO5000RLKO4ND
EAN.:8596099039332
KOD KRAT.:PHIH8719514342347
KOD VÝR.:871951434234700
EAN.:8719514342347
KOD KRAT.:MOFITA4KO625
KOD VÝR.:FITA4KO625
EAN.:8596099043896
KOD KRAT.:MOINLA1C4V1600/700ND
KOD VÝR.:INLA1C4V1600/700NDK
EAN.:8595073736496
KOD KRAT.:AMA9D55610
KOD VÝR.:A9D55610
EAN.:3606480472619
KOD KRAT.:BEEV020
KOD VÝR.:2617002000
EAN.:8595025394026
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena