LEDVANCE AR CEIL RD V 7W 840 SYM60 BK ON LEDV
KOD KRAT.:OS4099854625060
KOD VÝR.:4099854625060
EAN.:4099854625060
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625527 |
| Délka | 120mm |
| Šířka | 90mm |
| Výška | 230mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 960 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 230.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Úhel vyzařování | 40 st. |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854625534 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854625527 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625527 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854625060
KOD VÝR.:4099854625060
EAN.:4099854625060
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena