OSRAM DECOR PLASTER ROUTES PEND 300 1XE27OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854624087 |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 85mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP67 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | true |
| odolnost svítidla | IK10 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 2160 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 9 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 70.00 |
| Zástavbová šířka | 180 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 24 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | OS4099854624087 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854624094 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854624087 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena