LEDVANCE DR L DA DS P 25/100-300/220 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854598050
KOD VÝR.:4099854598050
EAN.:4099854598050
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854622953 |
| Délka | 200.00 |
| Průměr | 200 mm |
| Výška | 95mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP67 |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| odolnost svítidla | IK10 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Připojení pomocí konektoru | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 1620 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 28 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 200.00 |
| Výška/hloubka | 90.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 18 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854622960 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854622953 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854622953 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854598050
KOD VÝR.:4099854598050
EAN.:4099854598050
KOD KRAT.:EATLE
KOD VÝR.:101064
EAN.:4015081011698
KOD KRAT.:EE-AB1332136
KOD VÝR.:1332-136
EAN.:8594160490013
KOD KRAT.:ENCR2012
KOD VÝR.:7638900411577
EAN.:7638900411577
KOD KRAT.:OSOT110/2DIMLT2P
KOD VÝR.:4052899253438
EAN.:4052899253438
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena