DURACELL baterie alkalická MN21/A23 ;BL2
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854625060 |
| Délka | 90.00 |
| Šířka | 90.00 |
| Výška | 90mm |
| Balení | 20 ks |
| Průměr | 95 mm |
| Technické parametry: | |
| materiál krytu (u svítidel) | sklo |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 560 lm |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Vnější průměr | 90.00 |
| Výška/hloubka | 95.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 7 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854625077 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854625060 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854625060 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DRMN21/B2
KOD VÝR.:5000394203969
EAN.:5000394203969
KOD KRAT.:OS4099854685934
KOD VÝR.:4099854685934
EAN.:4099854685934
KOD KRAT.:OS4099854623370
KOD VÝR.:4099854623370
EAN.:4099854623370
KOD KRAT.:OS4099854624087
KOD VÝR.:4099854624087
EAN.:4099854624087
KOD KRAT.:OS4099854460913
KOD VÝR.:4099854460913
EAN.:4099854460913
KOD KRAT.:BES9123
KOD VÝR.:2309010030
EAN.:8595025385499
KOD KRAT.:PHVSONPIA70XTRA
KOD VÝR.:872790092817400
EAN.:8727900928174
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena