OSRAM tracklight RAIL 1M WT OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854507687
KOD VÝR.:4099854507687
EAN.:4099854507687
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 4058075763920 |
| Šířka | 35.0 |
| Výška | 18.0 |
| Délka | 1000 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 19 mm |
| Materiál | Aluminium |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Tracklighty |
| přepravní rozměr cm | 109 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 60 mm |
| Výška balení | 1090 mm |
| EAN | 4058075763920 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854116179 | box | 11 | ks |
| KOD | OSITLRAIL1MWT | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854507687
KOD VÝR.:4099854507687
EAN.:4099854507687
KOD KRAT.:OB2024764
KOD VÝR.:2024764
EAN.:4012195447078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena