HADEX páčkový přepínač KN3(D)-102, ON-ON 1pol.12V/20A
KOD KRAT.:HDL310
KOD VÝR.:L310
EAN.:8595118845800
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008224403917 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| EAN | 4008224403917 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008229129287 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO180802005 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:HDL310
KOD VÝR.:L310
EAN.:8595118845800
KOD KRAT.:EKSHT-3/UNI
KOD VÝR.:SHT-3/UNI
EAN.:8595188136754
KOD KRAT.:PHL6/UVC
KOD VÝR.:871150062364527
EAN.:8711500623645
KOD KRAT.:BES03230
KOD VÝR.:2425230220
EAN.:8595025353849
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena