PHILIPS WiZ filam.bulb ST64 6.7W/60W E27 640lm TW Dim 2-pack
KOD KRAT.:PHIW8719514551077
KOD VÝR.:871951455107701
EAN.:8719514551077
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9008221818160 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| EAN | 9008221818160 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO181816007 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIW8719514551077
KOD VÝR.:871951455107701
EAN.:8719514551077
KOD KRAT.:OSA2825
KOD VÝR.:4050300838632
EAN.:4050300838632
KOD KRAT.:AMA9Z21440
KOD VÝR.:A9Z21440
EAN.:3606480443206
KOD KRAT.:PHI8721103104915
KOD VÝR.:872110310491500
EAN.:8721103104915
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena