ENERGIZER baterie alkalická N/LR1/E90/MN9100 ;BL1
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008223526099 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 70 mm |
| EAN | 4008229208357 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008223526009 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008223526099 | ks | 1 | ks |
| KOD | KO173016008 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AB5512C-2349 H3
KOD VÝR.:5512C-2349 H3
EAN.:8595017219306
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:AB5912-91004
KOD VÝR.:5912-91004
EAN.:8595017215278
KOD KRAT.:BEP0117
KOD VÝR.:1901010700
EAN.:8595025302144
KOD KRAT.:ELCHSNTRUB1/SnCu
EAN.:8594037830911
KOD KRAT.:PHLEDMR162.9/WW
KOD VÝR.:8719514307605
EAN.:8719514307605
KOD KRAT.:OSESMR503.3MCWF
KOD VÝR.:4058075609556
EAN.:4058075609556
KOD KRAT.:PHIH16474/93/P0
KOD VÝR.:8718696154489
EAN.:8718696154489
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
KOD KRAT.:PHLEDFP6.5W/827/BL
KOD VÝR.:8718699762292
EAN.:8718699762292
KOD KRAT.:MOESO4000RMKN4ND
KOD VÝR.:ESO4000RMKN4ND
EAN.:8596099005191
KOD KRAT.:AMA9C30815
KOD VÝR.:A9C30815
EAN.:3606480091971
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena