ELKO paměťové relé (přepínací) Kód:MR-41/230V 1x16
KOD KRAT.:EKMR-41
KOD VÝR.:MR-41 /230V
EAN.:8595188115889
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057610880 |
| Délka | 80.5 |
| Šířka | 80.5 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 40.78 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 4.078 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40.78 mm |
| Výška balení | 40.78 mm |
| KOD | KKVLK80/T_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057610880 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EKMR-41
KOD VÝR.:MR-41 /230V
EAN.:8595188115889
KOD KRAT.:OSQTP511435
KOD VÝR.:4008321329035
EAN.:4008321329035
KOD KRAT.:MO411125852
KOD VÝR.:411125852
EAN.:8596099026691
KOD KRAT.:PHIH17429/30/P7
KOD VÝR.:8718696170489
EAN.:8718696170489
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:PHI31246/31/P0
KOD VÝR.:8718696169414
EAN.:8718696169414
KOD KRAT.:BER5060
KOD VÝR.:1804300100
EAN.:8595025317551
KOD KRAT.:OSH64571240V
KOD VÝR.:4050300283388
EAN.:4050300283388
KOD KRAT.:KKMP3-3CH_ZNCR
KOD VÝR.:MP3-3CH_ZNCR
EAN.:8595057651494
KOD KRAT.:MOZHS3/B
KOD VÝR.:ZHS3/B
EAN.:8595073702033
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena