PHILIPS stropní svítidlo myLiving Twirly 2700K 1x17W 1700lm IP20 ;šedá
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057603653 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 88.04 mm |
| Materiál | Polyolefin |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 8.804 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 88.04 mm |
| Vnější průměr | 21.2 |
| Vnitřní průměr | 16 |
| Výška balení | 88.04 mm |
| KOD | KK2316/LPE-2_H100 | m | 2 | m |
| EAN | 8595057603653 | bal | 4 | m |
KOD KRAT.:PHI31815/87/16
KOD VÝR.:8718696122853
EAN.:8718696122853
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena