SEZ řadová svorkovnice 1,5mm2, bílá (10001392.00)
KOD KRAT.:SEZ6336-10
KOD VÝR.:6336-10
EAN.:8585007313923
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8595057687806 |
| Délka | 70 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Ostatní |
| Délka balení | 92.21 mm |
| Podskupina zboží | Svorkovnice |
| přepravní rozměr cm | 9.221 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 92.21 mm |
| Výška balení | 92.21 mm |
| Způsob montáže | na DIN lištu |
| KOD | KKEPS2_X1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057687806 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZ6336-10
KOD VÝR.:6336-10
EAN.:8585007313923
KOD KRAT.:PHEMEGU105.593025D
KOD VÝR.:871869670763000
EAN.:8718696707630
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena