LEDVANCE LED svíčka filament 1906 BA35 2.5W/22W E14 2400K 220lm NonDim 15Y zlatá
KOD KRAT.:OS4099854091537
KOD VÝR.:4099854091537
EAN.:4099854091537
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 11 ks |
| EAN | 8595057600294 |
| Délka | 255 |
| Šířka | 205 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 173.73 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 17.373 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 173.73 mm |
| Výška balení | 173.73 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057600294 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKT250_KB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854091537
KOD VÝR.:4099854091537
EAN.:4099854091537
KOD KRAT.:OS4099854432224
KOD VÝR.:4099854432224
EAN.:4099854432224
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena