PHILIPS rohová spojka ZRS750 CCPE BK k 3f.liště (XTS35-2) ;černá
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057610170 |
| Šířka | 41.1 |
| Výška | 18.5 |
| Balení | 24 ks |
| Délka | 2000 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | Čirá bílá |
| Barva RAL | 9003 |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 1000 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 100 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595057610170 | box | 11 | m |
| KOD | KKLHD40X20_HD | m | 2 | m |
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
KOD KRAT.:PHI53172/31/P0
KOD VÝR.:8718696154519
EAN.:8718696154519
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena