LEDVANCE SMART+ pásek 3.6W 320lm/RGBTW 1000mm WIFI
KOD KRAT.:OSISMF3.6RGBTWWF
KOD VÝR.:4058075523838
EAN.:4058075523838
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057621732 |
| Balení | 80 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 74.09 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 7.409 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 74.09 mm |
| Výška balení | 74.09 mm |
| KOD | KKKPEKE_HB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057621732 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSISMF3.6RGBTWWF
KOD VÝR.:4058075523838
EAN.:4058075523838
KOD KRAT.:OSIDOSWT
KOD VÝR.:4058075267909
EAN.:4058075267909
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena