SEZ rozvodnice na omítku STILO STI615-12 12mod. IP30 průhledná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 34 ks |
| EAN | 8595057600140 |
| Šířka | 132 |
| Délka | 132 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 119.27 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 11.927 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 119.27 mm |
| Výška balení | 119.27 mm |
| Způsob montáže | pod omítku |
| Barevné provedení | šedá |
| KOD | KKKO125_KA | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057600140 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SEZSTI615-12
KOD VÝR.:STI615-12
EAN.:5999547616155
KOD KRAT.:PHI17394/93/P3
KOD VÝR.:8718696166017
EAN.:8718696166017
KOD KRAT.:PHIW8719514554597
KOD VÝR.:871951455459700
EAN.:8719514554597
KOD KRAT.:BESB3015
KOD VÝR.:2333130150
EAN.:8595025375766
KOD KRAT.:EA80D125Q
KOD VÝR.:80D125Q
EAN.:5027590490436
KOD KRAT.:KKKP67/3_KA
KOD VÝR.:KP 67/3_KA
EAN.:8595057650558
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena