OSRAM tracklight SUPPLY CONNECTOR BK OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854507861
KOD VÝR.:4099854507861
EAN.:4099854507861
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 216 ks |
| EAN | 8595057698499 |
| Šířka | 120 |
| Délka | 120 |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | ANO |
| Délka balení | 163.79 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 16.379 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 163.79 mm |
| Výška balení | 163.79 mm |
| Způsob montáže | na zeď/strop |
| Barevné provedení | šedá |
| KOD | KKKEZ_KB | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057698499 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854507861
KOD VÝR.:4099854507861
EAN.:4099854507861
KOD KRAT.:PHI8720169392748
KOD VÝR.:872016939274800
EAN.:8720169392748
KOD KRAT.:PH8718699762810
KOD VÝR.:871869976281002
EAN.:8718699762810
KOD KRAT.:KACYKY5C16
KOD VÝR.:CYKY5x16
EAN.:2029000009712
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena