LEDVANCE DRT DS P 42/850-1000/42 WT UNV1 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854615368
KOD VÝR.:4099854615368
EAN.:4099854615368
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8595057632721 |
| Šířka | 285 |
| Průměr | 70 mm |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 100.56 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 10.056 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 100.56 mm |
| Výška balení | 100.56 mm |
| Způsob montáže | pod omítku |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595057632721 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKP64/4_KA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854615368
KOD VÝR.:4099854615368
EAN.:4099854615368
KOD KRAT.:MGLA10121
KOD VÝR.:LA10121
EAN.:4892657099652
KOD KRAT.:OS4099854731624
KOD VÝR.:4099854731624
EAN.:4099854731624
KOD KRAT.:OSA9145
KOD VÝR.:4052899348622
EAN.:4052899348622
KOD KRAT.:OS4099854625664
KOD VÝR.:4099854625664
EAN.:4099854625664
KOD KRAT.:DRCR2025BL2
KOD VÝR.:5000394203907
EAN.:5000394203907
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena