SOLIGHT cestovní adaptér s Uzemněním pro cizin v CR
KOD KRAT.:SIPA30
KOD VÝR.:PA30
EAN.:7640166320111
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057621107 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | modrá |
| Délka balení | 139.25 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Úložný materiál |
| přepravní rozměr cm | 13.925 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 139.25 mm |
| Vnější průměr | 40 |
| Vnitřní průměr | 32 |
| Výška balení | 139.25 mm |
| EAN | 8595057621107 | m | 2 | m |
| KOD | KKKF09040_CB | m | 2 | m |
KOD KRAT.:SIPA30
KOD VÝR.:PA30
EAN.:7640166320111
KOD KRAT.:NAH384034000
KOD VÝR.:384034000
EAN.:8595209905963
KOD KRAT.:MOSOL2000M3KOND
KOD VÝR.:SOL2000M3KO/ND
EAN.:8596099022143
KOD KRAT.:BEP5729
KOD VÝR.:3402044000
EAN.:8592920080405
KOD KRAT.:HDL483
KOD VÝR.:L483
EAN.:8595118845732
KOD KRAT.:OSH64696ECO
KOD VÝR.:4008321977670
EAN.:4008321977670
KOD KRAT.:EOIR28B+PROFI
KOD VÝR.:0929
EAN.:8594012220942
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena