LEDVANCE RELAY DALI-2 RM LEDV
KOD KRAT.:OS4099854709159
KOD VÝR.:4099854709159
EAN.:4099854709159
| Výrobce: | |
| Výrobce | Kanlux |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8594056490028 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 14 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 110 mm |
| KOD | KN70911 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594056490028 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339709110 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854709159
KOD VÝR.:4099854709159
EAN.:4099854709159
KOD KRAT.:OS4099854442759
KOD VÝR.:4099854442759
EAN.:4099854442759
KOD KRAT.:MO4159000522
KOD VÝR.:4159000522
EAN.:8596099026967
KOD KRAT.:OS4099854460975
KOD VÝR.:4099854460975
EAN.:4099854460975
KOD KRAT.:PH8719514403840
KOD VÝR.:871951440384000
EAN.:8719514403840
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena