LEDVANCE LED bodové svítidlo PEAR 1x4.3W GU10 210lm/827/36° 30Y IP20 ; černá
KOD KRAT.:OSIPEAR1BK
KOD VÝR.:4058075826571
EAN.:4058075826571
| Barva těla | chrom |
|---|---|
| Délka balení | 84 mm |
| přepravní rozměr cm | 8.4 cm |
| Šířka balení | 84 mm |
| Výška balení | 32 mm |
| Výrobce | Kanlux |
| Produktová řada | ARGUS |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Patice | Ostatní |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Třída svítidla | III |
| materiál těla svítidla | Kov |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Vnější průměr | 82 |
| Výřez | 60 mm |
| Výška/hloubka | 34 |
| EAN | 5905339003010 |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Napětí | 12 V |
| Krytí | IP20 |
| Balení | 50 ks |
| KOD | KNCT-2114-C | ks | 1 | ks |
| EAN | 5905339003010 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSIPEAR1BK
KOD VÝR.:4058075826571
EAN.:4058075826571
KOD KRAT.:OSIPEAR1WT
KOD VÝR.:4058075826410
EAN.:4058075826410
KOD KRAT.:OSIPEAR1GR
KOD VÝR.:4058075826496
EAN.:4058075826496
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena