ETI rozvodnice na omítku ECH-12PT 12mod. IP65 průhledná dvířka šedá
KOD KRAT.:YETECH12PT
KOD VÝR.:001101062
EAN.:3838895551751
| Výrobce: | |
| Výrobce | OMEGA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| KOD | OGST522210 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:YETECH12PT
KOD VÝR.:001101062
EAN.:3838895551751
KOD KRAT.:OSA64193
KOD VÝR.:4050300001470
EAN.:4050300001470
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHIH17434/30/P7
KOD VÝR.:8718696170526
EAN.:8718696170526
KOD KRAT.:MOFIT5000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT5000A4KN600/ND
EAN.:8596099023454
KOD KRAT.:GP23AE
KOD VÝR.:1021002315
EAN.:4891199042140
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
KOD KRAT.:GPZR14
KOD VÝR.:1012302000
EAN.:4891199000096
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena