EATON rozvodnice pod omítku KLV-36UPS-F 36mod. IP30 plná dvířka šedá N/PE
KOD KRAT.:EAKLV-36UPS-F
KOD VÝR.:178818
EAN.:4015081741472
| Výrobce: | |
| Výrobce | OMEGA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Pojistky |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 5 mm |
| Výška balení | 5 mm |
| KOD | OGCF520216 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAKLV-36UPS-F
KOD VÝR.:178818
EAN.:4015081741472
KOD KRAT.:MDVZS165
KOD VÝR.:8585007356784
EAN.:8585007356784
KOD KRAT.:PHIH8719514355071
KOD VÝR.:871951435507100
EAN.:8719514355071
KOD KRAT.:NO102405
KOD VÝR.:102405
EAN.:8592765024060
KOD KRAT.:EABC-O-3/36-TW-ECO
KOD VÝR.:284642
EAN.:4015082846428
KOD KRAT.:DRRC06SCBL4
KOD VÝR.:5000394057043
EAN.:5000394057043
KOD KRAT.:PHI15386/30/16_pos
KOD VÝR.:8718291443506
EAN.:8718291443506
KOD KRAT.:ENRC9VPPBL1
KOD VÝR.:7638900138771
EAN.:7638900138771
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena