LEDVANCE LED panel PANEL.C 53W 5830lm/840/90° IP44 70Y 120x60; UGR19
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
| Výrobce: | |
| Výrobce | HELVAR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209292575 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 280 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 28 mm |
| KOD | HVEL258ngn | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595209292575 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
KOD KRAT.:PHDL36/UVC
KOD VÝR.:871150062878740
EAN.:8711500628787
KOD KRAT.:HDN010
KOD VÝR.:N010
EAN.:8595118860100
KOD KRAT.:OSTHNSL55OFR
KOD VÝR.:4052899012394
EAN.:4052899012394
KOD KRAT.:OSIFLCO50/830WT
KOD VÝR.:4058075574878
EAN.:4058075574878
KOD KRAT.:OM20040
KOD VÝR.:20040
EAN.:8591728200404
KOD KRAT.:PHWPBSN250K302AITS
KOD VÝR.:871869674102300
EAN.:8718696741023
KOD KRAT.:ENRC06EXBL2
KOD VÝR.:7638900416886
EAN.:7638900416886
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena