PHILIPS LED zářivka CorePro EM UO 1.2m 17.7W/36W G13 2400lm/865 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTC17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169278622
EAN.:8720169278622
| Výrobce: | |
| Výrobce | GP |
|---|---|
| Produktová řada | GREENCELL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199000362 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 22 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 4.5 V |
| náplň | Zinko-chloridová |
| Označení IEC | 3R12 |
| Označení zdroje | 4,5V |
| Podskupina zboží | ploché baterie (typ 3R12) |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 62 mm |
| Výška balení | 62 mm |
| EAN | 4891199000362 | bli | 5 | ks |
| EAN | 4891199000876 | box | 11 | ks |
| KOD | GPZ3R12 | ks | 1 | ks |
| EAN | 04891199000867 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTC17.7/865UO
KOD VÝR.:8720169278622
EAN.:8720169278622
KOD KRAT.:OSITRUDA53/865DI
KOD VÝR.:4058075102682
EAN.:4058075102682
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena