| Výrobce: | |
| Výrobce | FAMATEL |
|---|---|
| Produktová řada | AcquaPLUS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8429760812241 |
| Rozměry | 290x430x160mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | světle šedá |
| Délka balení | 290 mm |
| Podskupina zboží | Rozvodnice a rozvaděče |
| pozn. | N/PE |
| přepravní rozměr cm | 43 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 430 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Krytí | IP65 |
| Počet modulů | 18 |
| EAN | 8429760812241 | ks | 1 | ks |
| KOD | FA39018 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8429760245896 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EE-AB1332407
KOD VÝR.:1000134
EAN.:8594160490020
KOD KRAT.:PHH8720169329058
KOD VÝR.:872016932905800
EAN.:8720169329058
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000BK
KOD VÝR.:871155979854700
EAN.:8711559798547
KOD KRAT.:PH8718699774639
KOD VÝR.:871869977463900
EAN.:8718699774639
KOD KRAT.:AB3902A-A001 B
KOD VÝR.:3902A-A001 B
EAN.:8595017219115
KOD KRAT.:SIPF30
KOD VÝR.:PF30
EAN.:8592718010935
KOD KRAT.:OSITLCONCORBK
KOD VÝR.:4058075764064
EAN.:4058075764064
KOD KRAT.:OS4099854447525
KOD VÝR.:4099854447525
EAN.:4099854447525
KOD KRAT.:OS4099854513985
KOD VÝR.:4099854513985
EAN.:4099854513985
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena