ENERGIZER baterie lithiová CR2025 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900057003 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | 2CR5 |
| Označení zdroje | 2CR5 |
| Podskupina zboží | fotobaterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 10 mm |
| EAN | 7638900057003 | bli | 5 | bli |
| EAN | 07638900057027 | box | 11 | bli |
| KOD | ENF2CR5 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:EN189BL2
KOD VÝR.:7638900083088
EAN.:7638900083088
KOD KRAT.:GP6LR61S1SH
KOD VÝR.:1013501001
EAN.:4891199216282
KOD KRAT.:OSQPTI150/220-240l
KOD VÝR.:4008321915535
EAN.:4008321915535
KOD KRAT.:PHWPBSN50K302A2ITS
KOD VÝR.:871869674078100
EAN.:8718696740781
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:JCR6F22
KOD VÝR.:JCB-6F22-1B
EAN.:5050028025580
KOD KRAT.:PHWPBSN250L33A2TS
KOD VÝR.:871869674108500
EAN.:8718696741085
KOD KRAT.:MOSOL2000M4KOND
KOD VÝR.:SOL2000M4KO/ND
EAN.:8596099024321
KOD KRAT.:OSH66760PRO
KOD VÝR.:4008321945372
EAN.:4008321945372
KOD KRAT.:BES30300
KOD VÝR.:2333130350
EAN.:8592920107744
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena