EMOS váha osobní digitální TY6108 Kód:EV105
KOD KRAT.:BEEV105
KOD VÝR.:2617010500
EAN.:8592920006962
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | UNIVERSAL |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900424256 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 500 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 1.2 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| EAN | 7638900424256 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900424253 | box | 11 | bli |
| KOD | ENRC03UN500BL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900306965 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:BEEV105
KOD VÝR.:2617010500
EAN.:8592920006962
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.0/3
KOD VÝR.:248406
EAN.:4015082484064
KOD KRAT.:OSA64193
KOD VÝR.:4050300001470
EAN.:4050300001470
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena