GP baterie alkalicka-knoflík. LR44/A76
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | POWER PLUS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Kapacita | 175 mAh |
| Nabíjecí | ANO |
| Napětí | 8.4 V |
| náplň | NiMH |
| Označení IEC | HR9V |
| Označení zdroje | 9V |
| Podskupina zboží | nabíjecí baterie |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 12 mm |
| EAN | 7638900138771 | bli | 5 | bli |
| KOD | ENRC9VPPBL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900441748 | box | 11 | bli |
| EAN | 17638900237839 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:PHIH17435/30/P7
KOD VÝR.:8718696170533
EAN.:8718696170533
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena