DNA kondenzátor 12 MF kompenzační šroub.LCP0120021
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900411515 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR1025 |
| Označení zdroje | CR1025 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 7638900411515 | bli | 5 | bli |
| KOD | ENCR1025 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:NAZR5060
KOD VÝR.:352003000
EAN.:8595209904065
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
KOD KRAT.:PH8718699775896
KOD VÝR.:871869977589601
EAN.:8718699775896
KOD KRAT.:SI1L08
KOD VÝR.:1L08
EAN.:8592718013585
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:PHL30/79
KOD VÝR.:871150070624940
EAN.:8711500706249
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:AB3901F-A00131 01
KOD VÝR.:3901F-A00131 01
EAN.:8595017235375
KOD KRAT.:MOPIK24M
KOD VÝR.:OZAWPIK24M
EAN.:5902288988542
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena