Schneider N.UNICA.Studio.Outline ram.dekorativní ; antracit
KOD KRAT.:AMNU230054
KOD VÝR.:NU230054
EAN.:3606481953100
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | SILVER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900107753 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 10 mm |
| Nabíjecí | NE |
| náplň | Stříbro-oxidová |
| Označení IEC | SR60 |
| Označení zdroje | 364/363 |
| Podskupina zboží | hodinkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 1 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 10 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| EAN | 7638900107753 | bli | 5 | bli |
| EAN | 07638900995909 | box | 11 | bli |
| KOD | ENH364/363MBL1 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:AMNU230054
KOD VÝR.:NU230054
EAN.:3606481953100
KOD KRAT.:AB3558E-A00662 03
KOD VÝR.:3558E-A00662 03
EAN.:8595017238772
KOD KRAT.:AB3251-01919
KOD VÝR.:3251-01919
EAN.:8595017202100
KOD KRAT.:OEZPNA2400AgG
KOD VÝR.:40399
EAN.:8590125403999
KOD KRAT.:SASPP1919C/25
KOD VÝR.:BAS.3MT.507/25
EAN.:8594031135593
KOD KRAT.:HVEL258ngn
KOD VÝR.:EL 2x58 ngn
EAN.:8595209292575
KOD KRAT.:OSILPC53/90840U12
KOD VÝR.:4099854017643
EAN.:4099854017643
KOD KRAT.:OS4099854668678
KOD VÝR.:4099854668678
EAN.:4099854668678
KOD KRAT.:BEN3112
KOD VÝR.:1703150021
EAN.:8592920064092
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena