ENERGIZER baterie alkalická ALKALINE.POWER C/LR14 ;BL2
KOD KRAT.:ENLR14APBL2
KOD VÝR.:7638900297324
EAN.:7638900297324
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | Special |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900393354 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 6 V |
| Označení IEC | 4LR44 |
| Označení zdroje | 4LR44/A544 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| náplň | Alkalická |
| KOD | ENA544BL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900393351 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900393354 | bli | 5 | bli |
| EAN | 37638900393355 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:ENLR14APBL2
KOD VÝR.:7638900297324
EAN.:7638900297324
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:NAZ377058052
KOD VÝR.:377058052
EAN.:8595209908421
KOD KRAT.:OSH64440SAX
KOD VÝR.:4058075094277
EAN.:4058075094277
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:NAZ377030052
KOD VÝR.:377030052
EAN.:8595209935083
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:OS4099854584428
KOD VÝR.:4099854584428
EAN.:4099854584428
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena