EMOS svítilna ruční 2xAA 55lm/125m IPXX ; černá
KOD KRAT.:BEP3210
KOD VÝR.:1440004904
EAN.:8592920080443
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 32 ks |
| EAN | 8592920080382 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 23.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 235 mm |
| EAN | 8592920080382 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5728 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP3210
KOD VÝR.:1440004904
EAN.:8592920080443
KOD KRAT.:AB3559H-A86940 63
KOD VÝR.:3559H-A86940 63
EAN.:8592624107996
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:PHWPBSN100L33A2TS
KOD VÝR.:871869674094100
EAN.:8718696740941
KOD KRAT.:SIWN10
KOD VÝR.:WN10
EAN.:8592718000677
KOD KRAT.:OSQTPO21840
KOD VÝR.:4008321873767
EAN.:4008321873767
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena