Schneider rozvodnice pod omítku Prisma 54mod. IP40 plná dvířka bílá N/PE
KOD KRAT.:AMLVSXN318
KOD VÝR.:LVSXN318
EAN.:3606482041127
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 32 ks |
| EAN | 8592920105962 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| EAN | 8592920105962 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5733W | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMLVSXN318
KOD VÝR.:LVSXN318
EAN.:3606482041127
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena