NIL bužírka smršťovací 2.4mm(zahřát.až 1.2mm) bílá
KOD KRAT.:MDSBB2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120097701
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 14 ks |
| EAN | 8592920106006 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 80 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 170 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| EAN | 8592920106006 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5733G | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MDSBB2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120097701
KOD KRAT.:OSF4099854234286
KOD VÝR.:4099854234286
EAN.:4099854234286
KOD KRAT.:PHIH8719514440999
KOD VÝR.:871951444099900
EAN.:8719514440999
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.0/3
KOD VÝR.:248406
EAN.:4015082484064
KOD KRAT.:HTRSR3b
KOD VÝR.:V120
EAN.:8595614702300
KOD KRAT.:RTISAAC
KOD VÝR.:ISAAC
EAN.:8594031136200
KOD KRAT.:OSQPTFIT70/220-240I
KOD VÝR.:4008321377685
EAN.:4008321377685
KOD KRAT.:PHH8720169078802
KOD VÝR.:872016907880200
EAN.:8720169078802
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena