TYMPOL vidlice přímá pro pohyblivý přívod WT-30 250V/16Amax.
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 36 ks |
| EAN | 8592920084304 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 75 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 24 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 215 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| EAN | 8592920084304 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP5731 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena