KRAJICZECH FV HKU41 ELOX Hliníkový krajní úchyt - 41 mm - ČERNÝ ELOX
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920076941 |
| Délka | 0 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Prodlužovací přívody |
| přepravní rozměr cm | 20.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 205 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8592920077672 | box | 11 | ks |
| EAN | 8592920076941 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP0300N | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHKU41E
KOD VÝR.:HKU41E
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:KCNSP
KOD VÝR.:NSP
KOD KRAT.:BEP01130
KOD VÝR.:1901013000
EAN.:8595025343345
KOD KRAT.:BEP084501
KOD VÝR.:1908245003
EAN.:8595025392657
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena