OSRAM LED kapsle PARATHOM 2.6W/28W G9 2700K 290lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920030851 |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Krytí | IP54 |
| Podskupina zboží | Ostatní značky |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 250 mm |
| Barevné provedení | šedá |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8592920030851 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEA1397.1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEPG92.6/827
KOD VÝR.:4058075757967
EAN.:4058075757967
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena