EMOS Zásuvka dvojitá STANDARD 4FN15098.2101 Bílá, natočená
KOD KRAT.:BEA0250
KOD VÝR.:9023015150
EAN.:8585001547539
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301802 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Podskupina zboží | Ostatní značky |
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 74 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8595025301802 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEJ0240 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025330178 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:BEA0250
KOD VÝR.:9023015150
EAN.:8585001547539
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena