ELEKTROBOCK zvonek drátový ZV2-Melody 1xpřij. ;12.melodii
KOD KRAT.:EOZV2-Melody
KOD VÝR.:0006
EAN.:8594012221222
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025390370 |
| Balení | 80 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 75 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 125 mm |
| Výška balení | 170 mm |
| KOD | BEP0029 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025390370 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8592920043400 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:EOZV2-Melody
KOD VÝR.:0006
EAN.:8594012221222
KOD KRAT.:AB5537-206 B
KOD VÝR.:5537-206 B
EAN.:8595017219320
KOD KRAT.:PHLEDH8719514291171
KOD VÝR.:871951429117100
EAN.:8719514291171
KOD KRAT.:PHIH50610/30/P7
KOD VÝR.:8718696175989
EAN.:8718696175989
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena