NORD.ALUM koncový napáječ XTS11-2 levy k GlobalTrac ;černá
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920056929 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 60 mm |
| Podskupina zboží | Zvonky a gongy |
| přepravní rozměr cm | 38 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 380 mm |
| Výška balení | 240 mm |
| EAN | 8592920056929 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEH2017 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DELXTS11-2
KOD VÝR.:XTS11-2
EAN.:6410014506117
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:BES30110
KOD VÝR.:2333130121
EAN.:8592920107775
KOD KRAT.:KO193605002
KOD VÝR.:193605002
EAN.:4008220662905
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena