Schneider ASFORA krycí rámeček dvojnásobný vertikální CREAM
KOD KRAT.:AMEPH5810223
KOD VÝR.:EPH5810223
EAN.:3606480527357
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920092163 |
| Rozměry | 128x37x37mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 37 mm |
| Dosvit | 120 m |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | 3xAAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| pozn. | fokus |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Šířka balení | 125 mm |
| Užití | ruční |
| Výška balení | 215 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP44 |
| Světelný tok | 330 lm |
| EAN | 8592920092163 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3114 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMEPH5810223
KOD VÝR.:EPH5810223
EAN.:3606480527357
KOD KRAT.:SIPP3/ 3B
KOD VÝR.:PP03
EAN.:8595092107055
KOD KRAT.:PHI8721103105493
KOD VÝR.:872110310549300
EAN.:8721103105493
KOD KRAT.:OSILPCM33/90840DAU62
KOD VÝR.:4099854014680
EAN.:4099854014680
KOD KRAT.:BEP5508N
KOD VÝR.:1907010054
EAN.:8592920117941
KOD KRAT.:AMA9F03125
KOD VÝR.:A9F03125
EAN.:3606480439711
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena