MODUS piktogram P23S schody vpravo dolu 100x300mm
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199183874 |
| Rozměry | 32x32x108mm |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Dosvit | 100 m |
| Krytí | IPX4 |
| Materiál | Kov |
| Napájení svítilny | 3xAAA |
| Podskupina zboží | ruční |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Užití | ruční |
| Barevné provedení | černá |
| Světelný tok | 300 lm |
| EAN | 4891199183874 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP8506 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:MOPIK23S
KOD VÝR.:OZAWPIK23S
EAN.:5902288988474
KOD KRAT.:AMA9F04325
KOD VÝR.:A9F04325
EAN.:3606480440687
KOD KRAT.:PCE1246
KOD VÝR.:124-6
EAN.:9003399124068
KOD KRAT.:PHIH8720169320833
KOD VÝR.:8720169320833
EAN.:8720169320833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena